Hakkımızda, Hakkınızda, Konya Erkek Öğrenci Yurtları, Konya Erkek Öğrenci Yurtları Bosna, Doğanay Erkek Öğrenci Yurdu Konya, Konya Erkek Öğrenci Yurdu, Konya Özel Yurt Fiyatları, Konya Özel Yurt Fiyatı
Üniversite kampüsüne en yakın, Konya erkek öğrenci yurdu. Konya’da, Selçuk Üniversitesi Alaeddin Keykubat kampüsüne ve Konya Teknik Üniversitesi’ne en yakın, özel erkek öğrenci yurdu özelliği taşımaktayız. Bulunduğumuz ortam sessiz sakin bir konumdadır. Rahatlıkla konya gençlik merkezine ve eğlence merkezlerine ulaşabilirsiniz. Doğanay Öğrenci Yurdu, tramvay durağı ve çevre yoluna yakın bir mesafededir. Doğanay Erkek Öğrenci Yurdu, Konya’daki erkek öğrenci yurtları standartlarının üstünde elit bir öğrenci yurdudur.
Doğanay, öğrencilerine evlerinin konforunu ve sıcaklığını sunmayı, anlayışlı ve tecrübeli yönetimi ve güleryüzlü personeli ile kendisini tercih edenlere en iyi hizmet vermeyi ilke edinmiş bir kuruluştur.
Sessiz etüt odalarımızda öğrencilerimizin rahat ders çalışabilmesi için gerekli tüm olanaklar sağlanmıştır.
24 Saat kameralı ve özel güvenlik görevlisi ile bina çevre güvenliği ve güvenli giriş çıkış hizmeti mevcuttur.
Öğrencilerimizin olası rahatsızlıklarında evimizin idari personeli kendilerini yalnız bırakmamakta ve gerekli önlemleri almaktadır.Tüm bu verdiğimiz hizmetlerin yurdumuzda görüp bizimle yaşamamız için DOĞANAY ERKEK ÖĞRENCİ YURDUNA bekliyoruz.